Wybierz prezent

Kim jesteśmy

Wymarzony Prezent jest prywatną inicjatywą powstałą z chęci pomocy, dzielenia się i po prostu z dobrego serca.
Inicjatorkami akcji są Beata i Agnieszka Bilińskie. Akcja narodziła się w październiku 2003 roku, gdy Agnieszka postanowiła oddać zabawki po swojej córeczce do Domu Dziecka im. Ks. G. P. Baudouina, przy ul. Nowogrodzkiej w Warszawie. Przy tej okazji zapytała dyrekcję placówki jak jeszcze może pomóc. Wspólnie podjęłyśmy się zadania organizacji 20-tu wymarzonych prezentów dla maluchów z tej placówki, na właśnie zbliżające się święta. Co dzięki pomocy i zapałowi naszych przyjaciół okazało się być łatwe! Wiedząc jaką frajdę sprawiłyśmy dzieciom, a także naszym znajomym, powtarzamy odtąd Akcję Wymarzony Prezent co roku. Każda placówka ma swojego koordynatora, który utrzymuje z nią kontakt nie tylko "od święta". Koordynator dowiaduje się o listę prezentów, organizuje transport i osobiście zawozi do ośrodka zebrane dzięki Akcji wymarzone prezenty.

Od samego początku w naszą Akcję mocno zaangażowana jest agencja PR Publink, której biuro stanowi punkt zbiórki prezentów. Rok rocznie na przełomie listopada i grudnia w każdym kącie i przy każdej ścianie biura piętrzą się prezenty, a pracownicy mają nowe obowiązki wynikające z obsługi Akcji. A jednak co roku na nasze pytanie: "Czy mogliby i w tym roku...", jest odpowiedź: "Oczywiście że pomożemy!"
Ufff. Publink bez Was nie dałybyśmy rady!
Biorąc pod uwagę naszą współpracę z Publink, jesteśmy w dobrym miejscu i doborowym towarzystwie. Firma łączy biznes z kulturą na najwyższym poziomie. Usługi PR full service to sfera, w której działa od 2000 roku, a w jej portfolio znalazły się m.in.: AIG Lincoln Polska, BASF Polska, Daimler Chrysler Fleet Management, Denso i Tikkurila Polska. Sztuka jest równie ważnym polem działań PUBLINK. W siedzibie na Narbutta odbywają się spotkania z wybitnymi twórcami, wernisaże, warsztaty, a współpraca z fundacją Pompka (www.fundacjapompka.org.pl) owocuje wizytami zagranicznych artystów, głównie z Japonii ze względu na osobiste zainteresowania szefowej - Anity Zdrojewskiej. Do tej pory, wydarzenia - często pod patronatem Ambasady Japonii w Polsce i współorganizowane przez fundację - odbyły się m.in w CSW Zamku Ujazdowskim, Instytucie Teatralnym, Teatrze i Galerii Studio, Teatrze Dramatycznym czy w krakowskim Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha oraz Instytucie im. Jerzego Grotowskiego we Wrocławiu.

 

Agnieszka Bilińska

Właścicielka firmy doradczej Trusted Communication www.trustedcommunication.pl. Mentor, executive coach. Jej pasją jest wspieranie ludzi w rozwoju. Prywatnie mama Alicji i Aleksandry.

Beata Bilińska

Specjalistka public relations i marketingu o ponad 10 letniej praktyce zawodowej w agencji PR Publink. Absolwentka UW, SGH, LSPR. W wolnym czasie podróżniczka i miłośniczka tenisa, nurkowania, narciarstwa, wspinania... Życiowa wiercipięta. Mama Alka i Basi.